Przewóz paczek

Chociaż naszym głównym przedmiotem działalności jest transport osób, pragnąc zapewnić Wam jak najbardziej kompleksową ofertę, zapewniamy również przewóz paczek. Nasza propozycja stanowi korzystną alternatywę dla tradycyjnej drogi pocztowej oraz usług kurierów. Aby nadać paczkę, wystarczy się z nami skontaktować. Jeżeli cel dostarczenia będzie pokrywać się z trasą kursu, z chęcią podejmiemy się realizacji zamówienia. Zapewniamy odbiór przesyłki ze wskazanego miejsca na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. Dowozimy paczkę do dowolnego miejsca w Niemczech, Luksemburgu, Holandii i Belgii.

W trakcie transportu dbamy o pełne bezpieczeństwo przekazanych nam przesyłek. Paczki zostają umieszczone w przestronnym bagażniku, gdzie nie ma do nich dostępu nikt poza kierowcą. Proponujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, które ustalamy indywidualnie, uzależniając ostateczny koszt od wielkości i ciężaru ładunku oraz od długości trasy.

Koniecznym warunkiem przyjęcia przesyłki jest odpowiednie przygotowanie jej do transportu. Jeżeli jest to możliwe (na przykład w przypadku mebli) zawartość powinna zostać rozłożona i umieszczona w zbiorczym opakowaniu tak, aby zajmować w bagażniku autobusu jak najmniej miejsca. Nasi kierowcy jeżdżą ostrożnie, jednak dla pewności, zwłaszcza w przypadku delikatnych przedmiotów, warto właściwie zabezpieczyć wnętrze paczki, aby zapobiec powstawaniu ewentualnych uszkodzeń.

Do skorzystania z naszych usług przewozu paczek do Niemiec, Belgii oraz Holandii zachęcamy wszystkie osoby, które chcą mieć pewność, że przesyłka będzie przez cały czas w dobrych rękach i bezpiecznie dotrze do miejsca przeznaczenia. Nasi konsultanci z chęcią udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące nadawania i transportu przesyłek.

Masz Pytania? Porozmawiajmy.

Zakres naszych usług

Przewóz osób

Przewóz grup zorganizowanych

Przewóz paczek