Przewóz międzynarodowy

Szukanie odpowiedniego transportu może być nie lada wyzwaniem. Często spotykamy się z sytuacją, w której idealny przejazd jest albo wykupiony, albo za drogi. Możliwa jest także sytuacja, w której twarde godziny rozkładu nie pasują do naszych planów, bądź też bus albo pociąg nie zatrzymuje się w naszym miejscu zamieszkania. Nasza firma wychodzi naprzeciw wszystkim tym problemom proponując przewóz osób dostosowany do wymagań Klientów – zarówno, jeśli chodzi o trasę, jak i godziny przejazdu.

Nasze komfortowe busy zapewnią Wam wygodny transport na wybranej trasie. Nie obsługujemy sztywnych połączeń – przewóz osób dostosowany jest do Waszych potrzeb! Nasza firma działa w Polsce centralnej i północno-wschodniej, a także na terenie prawie całych Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburgu. Z każdym podróżującym uzgadniamy adres rozpoczęcia i zakończenia przejazdu. Dzięki temu, świadczony przez nas przewóz osób jest wyjątkowy – możemy odebrać naszych Klientów spod ich domu o dogodnej dla nich godzinie. Przystanek końcowy jest także wybrany przez pasażerów, więc niezależnie od celu podróży, nasze busy dowiozą Was bezpiecznie w ustalone miejsce.

Transport Polska-Niemcy to często wyszukiwany i sprawdzany kierunek podróży. Wielu pasażerów przemieszcza się między tymi dwoma państwami, czy to w celach zarobkowych, rodzinnych, edukacyjnych, czy po prostu jadąc na weekendową wycieczkę. Dzięki naszej szerokiej ofercie, każdy z podróżujących, niezależnie od celu wyprawy, może skorzystać z naszej oferty przewozu osób. Pełna lista obsługiwanych przez nas miast i ich okolic znajduje się na naszej stronie, więc każdy zainteresowany może się zapoznać i zaplanować konieczny przejazd busem.

Przewóz osób odbywa się naszymi busami – są one wygodne i przestronne. Pasażer nie ma poczucia zatłoczenia, więc podróż przepływa w znacznie lepszych warunkach niż w pociągu lub autokarze. Dokładamy wszelkich starań, żeby transport był jak najmniej uciążliwy. Staramy się umilić podróż naszym Klientom poprzez relaksującą muzykę, która pomoże w zaśnięciu. Na próżno szukać takiej wygody w innych środkach transportu!

Masz Pytania? Porozmawiajmy.

Zakres naszych usług

Przewóz krajowy

Przewóz międzynarodowy

Przewóz grup zorganizowanych