Przewóz grup zorganizowanych

Bardzo często, w przypadku konieczności zorganizowania przejazdu dla większej grupy osób, pojawia się dylemat, co do wyboru środka transportu. Podróżowanie prywatnymi samochodami nie zdaje egzaminu, ponieważ każdy sam wybiera sobie trasę i dociera na miejsce w innym czasie. Samoloty są kosztowne i nie każdy lubi nimi latać, a pociągi mało komfortowe, zwłaszcza przy wielogodzinnych podróżach. Korzystną alternatywą w przypadku kilkuosobowych grup będą przewozy busami – nie tylko są w pełni bezpieczne, atrakcyjne cenowo i zapewniają wygodę w trakcie jazdy, ale też pozwalają uniknąć zamieszania związanego z kupnem biletów czy rozliczaniem się za benzynę.

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, proponując usługi transportowe dla większej liczby osób. Proponujemy bowiem przewóz grup zorganizowanych do Niemiec, Holandii, Luksemburga oraz Belgii. Pragniemy w ten sposób trafić do organizatorów wycieczek szkolnych, wyjazdów turystycznych, wyjazdów motywacyjnych dla pracowników. Ten rodzaj transportu sprawdzi się również w trakcie zagranicznych wyjazdów na rodzinne uroczystości.

Możemy odebrać grupę spod wskazanego adresu na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, podlaskiego oraz lubuskiego. Wygodnie, bezpiecznie i na czas dowieziemy ich do miejsca przeznaczenia na terenie Niemiec, Holandii, Belgii oraz Luksemburga.

W zależności od planowanej liczby uczestników wyjazdu podstawimy jednego lub więcej busów. Dzięki temu cała grupa podróżować będzie razem i nie nastąpi obawa o to, że ktoś odłączy się i zgubi. Gwarantujemy bardzo komfortowe warunki przejazdu w nowoczesnych pojazdach, dlatego naszą ofertę powinni rozważyć także organizatorzy konferencji, wyjazdów integracyjnych, jak też przedsiębiorcy, którzy poszukują wiarygodnego partnera w biznesie. Możemy bowiem zapewnić przewóz osób – klientów, kontrahentów, prelegentów konferencji czy uczestników imprezy integracyjnej.

Masz Pytania? Porozmawiajmy.

Zakres naszych usług

Przewóz krajowy

Przewóz międzynarodowy

Przewóz grup zorganizowanych