Skip to main content

Nie obowiązują nas żadne regulacje nakazujące zatrzymywanie się wyłącznie na wybranych przystankach czy stacjach! Wybierając się w podróż do Niemiec, Belgii, Holandii lub Luksemburga z BUSY SZTOMBER, nie musisz więc iść pieszo lub też dojeżdżać z ciężkimi bagażami komunikacją miejską bądź taksówką na dworzec, przystanek czy lotnisko. Z nami wyjeżdżasz skąd chcesz i jedziesz dokładnie tam, gdzie chcesz.

Wyjeżdżamy aż z ośmiu polskich województw i obsługujemy trasy dopasowywane do potrzeb podróżujących z nami osób na terenie niemalże całych Niemiec oraz krajów Beneluksu.

Jak wygląda podróż z adresu na adres?

Z dowolnego, wskazanego przez Ciebie miejsca.

Rezerwując miejsce w jednym z busów BUSY SZTOMBER, od razu określasz, gdzie zacząć ma się Twoja podróż. Chcesz wyjechać z domu? Podaj nam swój adres! Przed wyjazdem chcesz zrobić jeszcze drobne zakupy w ulubionym markecie? Umówmy się na parkingu! Z jakichś względów pasuje Ci wyjazd spod dworca PKP lub PKS? Nie ma problemu – z pewnością ustalimy dogodne miejsce, z którego Cię zabierzemy.

Podczas umawiania przejazdu ustalimy więc skąd chcesz wyjechać i o której możemy przyjechać po Ciebie i Twoją walizkę.

Do celu Twojej podróży

Tak jak w przypadku adresu rozpoczęcia przejazdu również dokładny cel Twojej podróży określamy od razu podczas rezerwacji miejsca. Nie ważne więc, czy za granicą zatrzymujesz się w hotelu czy też u znajomych lub na stancji pracowniczej. Podaj nam adres, pod który mamy Cię dowieźć, a wpiszemy go na trasę przejazdu naszego busa. Kierowca wysadzi Cię dzięki temu dokładnie tam, gdzie będzie Ci to pasować.

Jadąc do Niemiec, Belgii, Holandii lub Luksemburga nie musisz się więc martwić, czy po dotarciu do interesującego Cię miasta kursować będzie jeszcze komunikacja miejska bądź czy dogadasz się z taksówkarzem.

Przy ustalaniu punktu startowego oraz docelowego ograniczają nas wyłącznie przepisy ruchu drogowego oraz ograniczenia wynikające np. z braku możliwości wjazdu na teren zamkniętego osiedla. Jeśli tylko będzie to możliwe, zawsze odbierzemy Ciebie i Twój bagaż spod wskazanego przy rezerwacji adresu i dowieziemy bezpiecznie dokładnie tam, gdzie chcesz!

Call Now ButtonZadzwoń i zarezerwuj miejsce