Flota

Wierzymy w trwałe wartości, które stanowią filar działalności firm i na których firma buduje swoją reputację oraz wizerunek. My postawiliśmy już od pierwszych dni na: Bezpieczeństwo, Komfort, Rzetelność, Odpowiedzialność. Na takich wartościach tworzymy ofertę transportu międzynarodowego z Polski do krajów zachodnich.

Zapewniamy transport osób do Niemiec, Luksemburga, Belgii oraz Holandii. Wykorzystujemy do tego celu sprawną technicznie flotę, a za kierownicami busów zawsze siadają doświadczeni kierowcy. Czujemy się odpowiedzialni za komfort i bezpieczeństwo osób, korzystających z naszych usług. Dlatego właśnie regularnie przeprowadzamy przeglądy naszych pojazdów oraz dbamy o ich wygodne wyposażenie i schludny wygląd wnętrz. Zależy nam na tym, aby na międzynarodowych trasach nasi pasażerowi czuli się wygodnie.

Oferujemy wynajem busów, a nasza flota doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych konsumentów. Dysponujemy wieloma pojazdami, przeznaczonymi do przewozu osób na dalekich trasach, m.in. do Niemiec, do Holandii, do Luksemburga czy do Belgii. Umożliwiamy wynajem busów osobom z województw: warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego-podlaskiego, lubuskiego. Ceny ustalane są indywidualnie, po ustaleniu z każdym Klientem.

Naszą flotę tworzą pojazdy gotowe do podróży, co jest zasługą utrzymania w bardzo dobrym stanie technicznym – wszystkie pojazdy mają aktualne przeglądy. Wyposażenia wnętrz jest utrzymane na poziomie, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających pasażerów. Wygodne siedzenia z komfortowymi oparciami, system wentylacji i klimatyzacji, a także możliwość odtwarzania muzyki zapewnia idealne warunki do podróżowania.