Skip to main content

Dziś za zachodnią granicę wyjeżdżamy zarówno w celach zarobkowych, jak i typowo turystycznych. Do Niemiec jedziemy więc nie tylko za pracą, lecz także w odwiedziny do naszych najbliższych czy też szukając miejsca na aktywne spędzenie urlopu. Gdy nie mamy własnego samochodu lub z innych powodów nie chcemy wsiadać za kierownicę, zaczynamy szukać sprawdzonego przewoźnika. Dlaczego do Niemiec warto jechać z BUSY SZTOMBER?

Bezpośrednie połączenie

Z wielu miejsc w centralnej Polsce, jak i jej północno-wschodniej części nie ma bezpośrednich połączeń, którymi moglibyśmy dotrzeć za zachodnią granicę kraju. Często też przejazd okazuje się zbyt drogi. Szczególnie, gdy po przekroczeniu granicy musimy przesiąść się do pociągów Deutsche Bahn. Może okazać się też, że rozkład jazdy zwyczajnie nie odpowiada naszym planom. Podróż busem BUSY SZTOMBER to przejazd bez ani jednej przesiadki!

Pod wskazany adres

Aby ułatwić naszym pasażerom podróż w nieznane dotąd miejsca czy też po prostu jak najszybsze dotarcie do celu, zapewniamy transport busami pod wskazany adres na terenie Niemiec. Nasi klienci wsiadają i wysiadają we wcześniej umówionych miejscach, co znacząco ułatwia dotarcie na pracowniczą stancję czy też do zarezerwowanego hotelu.

Bezpiecznie i komfortowo

Naszym priorytetem jest wygoda pasażerów i ich bezpieczeństwo na drodze. Tworząc naszą flotę postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesne busy marki Ford, wyposażone w wygodne siedzenia z optymalną ilością miejsca dla każdego pasażera, jak również w system wentylacji i klimatyzacji. Poza tym zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców posiadających doświadczenie w przewozie osób na długich trasach.

W miłym towarzystwie

BUSY SZTOMBER to jednak nie tylko wysokiej klasy busy, lecz przede wszystkim tworzący nasz zespół ludzie. Na naszych pasażerów czeka sprawdzony, ale i życzliwy kierowca. Przywita uśmiechem, pomoże on z bagażami, a w trakcie ewentualnego postoju można wzajemnie umilić sobie czas rozmową.

Nie trać czasu na przesiadki oraz jazdę komunikacją miejską bądź taksówką – wybierz przewoźnika, który zawiezie Cię do Niemiec pod wskazany adres!

Call Now ButtonZadzwoń i zarezerwuj miejsce